Korku, gerilim, kitap, olcay, şeker, bilim, kurgu, roman, hikaye, öykü
free simple website templates
Mobirise

ŞİFACI

Dedesi ölüm döşeğinde olan bir genç, hastanenin bahçesinde yaşlıca bir kadınla tanışır. Kadın, bir şifacı olduğunu söyler. Tuhaf görünüşlü kadının bir teklifi vardır.

Mobirise

PİYANGO

Zaman ilerlemiştir ve dünya nüfusunun sınırlandırılması için bazı zorlu kararlar alınmıştır. Piyango adlı yarışma programı ise, bu kararları uygulayabilmek için yaratılmıştır. İnsanları ekran başına kilitleyen programın olayı nedir?

Mobirise

Korkuluk

İhtiyar George, yaklaşık 20 dönümlük mısır tarlasını kendi elleriyle yakıp kül etmişti. Onu tanıyan herkes, kafayı yemiş bir bunak olduğunu düşünüyordu. Oysa yaşlı adamın kimsenin inanmadığı bir iddiası vardı. Tarlasında uzun yıllardır duran korkuluğun karanlık yanıyla ilgili...

Mobirise

Yüzey

Burak, gözlerini morgda bir sedye üzerinde açtığında, ölümün aslında gerçek başlangıç olduğunu zor yoldan öğrenecekti. Derinlerden ayrılmalı ve yüzeye çıkmalıydı. 

Mobirise

YENİ NESİLE MASALLAR

DigiDream adlı dijital yayıncılık şirketinin sahibi Jacob, çocukların ilgisini yeniden kitaplara çekmek için masalların güncellenmesi gerektiğini düşünmektedir. 

Mobirise

BAŞLANGIÇ

İki muhabir, sanal gerçeklik uygulamaları üzerine çalışan bir şirketin genel merkezine gider ve Gerçeğe Bağlanmak adlı uygulamanın yeni sürümü hakkında bilgi almak ister. 

Mobirise

İNCE ÇİZGİ

Prof. Murray önderliğinde çalışan ve bunu büyük bir gizlilikle sürdüren bir grup bilim insanı, zamanda yolculuk yapmanın bir yolunu bulmuşlardır. Ancak bu deneyin karanlık sonuçlar doğurma ihtimali yüksektir.

Mobirise

GÜNLÜK

Okunmuş kitapları inceleyerek eski sahipleri hakkında bilgiler toplayan ve bunları çalıştığı gazetede kendisine ait köşesinde yazan Adem, sahaflardan birinden hiç tanımadığı birine ait bir günlük alır. Günlükte yazanlar tanıdıktır. Yine de bir gariplik hisseder. 

Mobirise

SIR PERDESİ

Sabaha karşı genç bir kadının çığlıkları polise ihbar edilir ve iki detektif olay yerini incelemek üzere yola çıkar. Manzara, dehşet vericidir zira hamile bir kadının karnı yarılmış, iç organları çıkarılmış; eşinin de boğazı kesilmiştir. Cinayetlerin tek bir tanığı ve şüphelisi bulunmaktadır. 

Mobirise

BİR ÇOCUĞUN HAYALETİ

Irak Savaşı'nda aktif görev almış bir Amerikan askeri, savaştan sonra sivil hayata tutunmaya çalışmaktadır. Ancak savaşın karanlık fotoğrafları gözlerinin önünden bir türlü gitmeyen eski askerin, savaş sonrası yaşama tutunması giderek zorlaşmaktadır. Irak'ta bulunduğu sıralarda bir operasyon sırasında öldürdüğü sivillerin cansız bedenleri, yalnız kaldığı her an ona işkence etmektedir. İçlerinden biri, diğerlerinden daha fazla acı veriyordur ve bu da 8 yaşında bir çocuğun hayaletidir.