Korku, gerilim, kitap, olcay, şeker, bilim, kurgu, roman, hikaye, öykü
bootstrap responsive templates

7 PENCERE

Yaşadığımız dünyanın kime ait olduğu sorusunu hep bencilce cevapladık. Toprağı, suyu, yeraltı kaynaklarını birbirimizle paylaşmak yerine; onlara tek başımıza sahip olmaya çalıştık. Evrende küçük bir kum tanesi olduğumuz gerçeğini unuttuk. Sahip olduğumuza inandığımız hiçbir şeyin bize ait olmadığı gerçeğini anlamak istemedik. Yüzyıllar boyunca hep kendimize düşmanlar yaratıp onlarla savaştık. Oysa düşman en yakınımızdaydı, bize çok benziyordu.

Dünyanın 7 farklı şehrinde gökyüzünde açılan 7 pencere, tüm insanlığın gündemini değiştirecek, bu 7 pencerenin sırrı çözülmeye çalışılacak. Sır çözüldüğünde ırk, dil, din ayrımı yapmak için kimsenin sebebi kalmayacak. Çünkü insanlığın en büyük savaşı kapının açılmasıyla başlayacak.

Mobirise

7 Pencere, Olcay ŞEKER'in okurlarla buluşan ilk romanıdır. Bilim-kurgu türündeki eser, En Büyük Savaş adlı üçlemenin ilk kitabıdır ve 2016 yılının sonlarında Cinius Yayınları tarafından basılmıştır. Çok yakında Ahbap Kitap etiketi ile okurlarla yeniden buluşacaktır. Bu kitapla ilgili yorum ve paylaşımları aşağıda görebilirsiniz.