Korku, gerilim, kitap, olcay, şeker, bilim, kurgu, roman, hikaye, öykü
how to develop your own website

AVCI

Artvin Ardahan yolu üzerinde, Şavşat mevkiinde, soğuk ve karlı bir Ocak günü sabahında seyahat eden Emel-Orhan Sezer çiftinin otomobili uçurumdan aşağı yuvarlanır ve çift ağır yaralanır. Sekiz yaşındaki oğulları Kaan ise yara almadan kurtulmuştur. Ailenin hayatta kalma mücadelesi kolay olmayacaktır çünkü civarda çok fazla aç kurt bulunmaktadır. Şavşat’ın karlı dağlarında kayıp bir Alman kurdu köpek, kendisini sahibinden çalıp kaçıranlardan kurtulmuş, geri dönüş yolunu aramaktadır. Karşısına çıkan yabani hayvanlarla, açlık ve soğukla olan mücadelesi köpeğin yolunun kaza yapan Sezer ailesi ile kesişmesini sağlayacaktır. Kendisini geçmişin acı dolu ve unutulması gereken anılarından kurtarmak için bir dağ kulübesinde yaşamaya başlayan AVCI, kendi iç sesi ile kavgalı biridir. İntikam ve nefret duygularıyla boğuşan adamın Şavşat dağlarında soğuk ve karlı bir Ocak ayında karşısına çıkacak her şeye karşı bir planı bulunmaktadır. Baştan sona gizem, gerilim, heyecan dolu bu hikâyeyi okurken av ve avcının gerçekte kim olduğunu asla bilemeyeceksiniz…

Mobirise

KİTABA NEREDEN ULAŞABİLİRSİNİZ?

Gölgeler kitabı şu anda tüm online kitap satış noktalarında sizleri bekliyor. Çok yakında zincir kitap mazağalarında da okurlarla buluşacak.


Avcı, Olcay Şeker'in yayımlanan üçüncü romanıdır. Gerilim türündeki bu kitap ilk olarak 2017 yılında Cinius Yayınları tarafından yayınlanmış, 2020 yılında ise bu kez Ahbap Kitap etiketi ile okurlara ulaşmıştır. Bu kitapla ilgili bazı okur yorum ve paylaşımlarını aşağıda bulabilirsiniz.