Korku, gerilim, kitap, olcay, şeker, bilim, kurgu, roman, hikaye, öykü
create your own web page for free

GÖLGELER

Tuğrul ve Necla Öztürk çifti, 8 yaşındaki oğulları Emre’nin son zamanlarda garip davranışlar sergilediğini fark ederler. Emre, daha evvel hiç söylemediği türde kötü sözler söyleyip, arkadaşlarına fiziksel şiddet uygulamaya başlamıştır. Daha da önemlisi, sadece kendisinin görebildiği bir arkadaşın varlığına inanmaktadır. Anne ve babanın, bir uzman yardımı almaktan başka çaresi kalmamıştır. Psikoterapist Yağmur Ece Aydınoğlu, yalnız yaşayan ve geçmişinde yaşadığı kötü tecrübeleri; başkalarına yardım ederek unutmaya çalışan genç bir kadındır. Küçük kız kardeşinin ölümüne sebep olduğu olayı bir türlü aklından çıkaramaz. Neredeyse her gece, yanarak ölen kız kardeşi Damla’yı gördüğü kâbuslarından, kan ter içinde uyanmaktadır. Her şeye rağmen geçmişle baş edebildiğine inanmaktadır, Emre ile tanışana dek… Sezgin Şahin, Yağmur’un yakın arkadaşıdır ve aynı meslekten olmasına karşın, geçimini başka bir yolla sağlamaktadır. Çocukluğundan beri, lanet mi yoksa yetenek mi olduğuna bir türlü karar veremediği bir özelliğe sahiptir. Sezgin, arkadaşı Yağmur’un ricası üzerine Emre ve hayali arkadaşı arasındaki ilişkiyi inceler. Emre’ye yalnızca kendisinin yardım edebileceğine inanıyordur. Tüm yollar bir yerde kesiştiğinde, basit gibi görünen bu sorun; soluk soluğa bir gerilime dönüşecektir.

Mobirise

KİTABA NEREDEN ULAŞABİLİRSİNİZ?

Gölgeler kitabı şu anda tüm online kitap satış noktalarında sizleri bekliyor. Çok yakında zincir kitap mazağalarında da okurlarla buluşacak.


Gölgeler, Olcay Şeker'in yayımlanan altıncı romanıdır. Ahbap Kitap tarafından 2020 yılı başında ilk kez yayınlanmıştır. Gerilim ve korku türündeki kitap, piyasaya çıkışı ile birlikte okurların büyük beğenisini kazanmıştır. Korku-gerilim türündeki kitapla ilgili bazı okur yorum ve paylaşımlarını aşağıda bulabilirsiniz.